Not Defterim v.2

Max Bilişim – Maç Sonuçları Canlı Maç Sonuçları

5.039 kez görüntülendi
14Tem/116

UEFA Avrupa Ligi Canlı Skor Takibi



Not Defterim v.2
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Share on Facebook
Bookmark this on Google Bookmarks
Share on FriendFeed

Merhabalar,

Marsilya - Fenerbahçe canlı skor takibi

UEFA Avrupa Ligi Maç Sonuçları

UEFA Avrupa Ligi Canlı Skor Takibi


UEFA AVRUPA LİGİ'NDE ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ
AZ ALKMAAR - VALENCIA
SCHALKE - ATHLETIC BILBAO
SPORTING LIZBON - METALIST
ATLETICO MADRID - HANNOVER 96

UEFA AVRUPA LİGİ'NDE YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ
(ATLETICO MADRID - HANNOVER 96) - (AZ ALKMAAR - VALENCIA)
(SPORTING LIZBON - METALIST) - (SCHALKE - ATHLETIC BILBAO)
Athletic Bilbao: 1 - Lokomotiv Moscow: 0 (Athletic Bilbao tur atladı)
Club Brugge: 0 Hannover 96: 1 (Hannover tur atladı)
Paok:0 - Udinese: 3 (Udinese tur atladı)
PSV Eindhoven: 4 - Trabzonspor: 1 (PSV Eindhoven tur atladı)
Standard Liege: 0 - Wisla Krakow: 0 (Standard Liege tur atladı)
Twente: 1 - Steaua Bucuresti: 0 (Twente tur atladı)
Valencia: 1 - Stoke City: 0 (Valencia tur atladı)
Anderlecht: 0 - AZ Alkmaar: 1 (AZ Alkmaar tur atladı)
Atletico Madrid: 1 - Lazio: 0 (Atletico Madrid tur atladı)
Beşiktaş: 0 - Braga: 1 (Beşiktaş tur atladı)
Manchester United: 1 - Ajax : 2 (Manchester United tur atladı)
Metalist Kharkiv: 4 - Salzburg: 1 (Metalist Kharkiv tur atladı)
Olympiakos: 1 - Rubin Kazan: 0 (Olympiakos tur atladı)
Schalke 04: 3 - Viktoria Plzen: 1 (Schalke 04 tur atladı)
Sporting Lisbon: 1 - Legia Warszawa: 0 (Sporting Lisbon tur atladı)

UEFA Avrupa Ligi temsilcilerimiz; Bursaspor, Gaziantepspor ve Beşiktaş. Temsilcilerimizden ilk maçı Gaziantepspor 14 Temmuz 2011 (Bugün) 20:00'de FC Minsk ile karşı karşıya gelecek. Müsabakanın ve bundan sonraki tüm UEFA Avrupa Ligi müsabakalarının canlı skor takibini konumuzdan yapabilirsiniz.

23.02.2012 Beşiktaş 0-1 Braga maç sonucu
14.02.2012 : Braga 0 - 2 Beşiktaş maç sonucu

Temsilcilerimizden Beşiktaş son 16'ya kaldı. Eşleşme şu şekilde;
Atletico Madrid 3-1 Beşiktaş ilk maç sonucu
Beşiktaş 0-3 Atletico Madrid

Temsilcilerimiz elendi.

Kura çekiminin son 32 takımın eşleşmeleri şöyle oluştu;

Porto - Manchester City
Ajax - Manchester United
Lok. Moskova - Atletico Bilbao
Salzburg - Metalist Kharkiv
Stoke - Valencia
Rubin Kazan - Olympiakos
AZ Alkmaar - Anderlecht
Lazio - Atletico Madrid
Steaua Bükreş - Twente
Victoria Plzen - Schalke
Wisla Krakow - Standart Liege
Braga - Beşiktaş
Udinese - PAOK
Trabzonspor - PSV Eindhoven
Hannover - Club Brugge
Legia Varşova - Sporting

UEFA Avrupa Ligi'nde üçüncü tur eşleşmeleri ise şöyle oluştu:
Salzburg - Metalist Kharkiv | Rubin Kazan - Olympiakos
Legia Varşova - Sporting | Porto - Manchester City
Steaua Bükreş - Twente | Wisla Krakow - Standart Liege
Wisla Krakow - Standart Liege | Hannover - Club Brugge
Stoke - Valencia | Trabzonspor 1 - 2 PSV Eindhoven
AZ Alkmaar - Anderlecht | Udinese - PAOK
Lazio - Atletico Madrid - Braga 0 - 2 Beşiktaş
Ajax - Manchester United | Lok. Moskova - Atletico Bilbao

UEFA Avrupa Ligi'nde ikinci tur ilk maçları 16 Şubat, rövanş maçları 23 Şubat'ta oynanacak. Tur atlayan takımlar ise son 16 takım arasına ismini yazdıracak. Üçüncü tur karşılaşmalarında ilk maçlar 8 Mart'ta, rövanş karşılaşmaları ise 15 Mart'ta oynanacak.


Porto - Manchester City
Ajax - Manchester United
Lok. Moskova - Atletico Bilbao
Salzburg - Metalist Kharkiv
Stoke - Valencia
Rubin Kazan - Olympiakos
AZ Alkmaar - Anderlecht
Lazio - Atletico Madrid
Steaua Bükreş - Twente
Victoria Plzen - Schalke
Wisla Krakow - Standart Liege
Braga - Beşiktaş
Udinese - PAOK
Trabzonspor - PSV Eindhoven
Hannover - Club Brugge
Legia Varşova - Sporting

UEFA Avrupa Ligi'nde üçüncü tur eşleşmeleri ise şöyle oluştu:
Salzburg - Metalist Kharkiv | Rubin Kazan - Olympiakos
Legia Varşova - Sporting | Porto - Manchester City
Steaua Bükreş - Twente | Wisla Krakow - Standart Liege
Wisla Krakow - Standart Liege | Hannover - Club Brugge
Stoke - Valencia | PSV Eindhoven 4 - 1 Trabzonspor
AZ Alkmaar - Anderlecht | Udinese - PAOK
Lazio - Atletico Madrid - Beşiktaş 0 - 1 Braga
Ajax - Manchester United | Lok. Moskova - Atletico Bilbao

UEFA Avrupa Ligi'nde final karşılaşması 9 Mayıs'ta Bükreş'te oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi
14 Temmuz 2011 FC Minsk 1 - 1 Gaziantepspor (TSİ 20:00)
21 Temmuz 2011 Gaziantepspor 4 - 1 FC Minsk

Gaziantepspor'a Avrupa Ligi 3. ön elemesinde Legia Warszawa çıktı! Temsilcimiz Minsk'i elerse Polonya ekibiyle karşılaşacak!

28 Temmuz Perşembe Gaziantepspor 0 - 1 Legia Varşova (TSİ 21:00 - TRT Naklen)
28 Temmuz Perşembe Bursaspor 2 - 1 FC Gomel (TSİ 20:30 - Lig TV )

4 Ağustos Perşembe Legia Varşova 0 - 0 Gaziantepspor (TSİ 20:00)
4 Ağustos Perşembe FC Gomel 1 - 3 Bursaspor (TSİ 20:00)

Mücadelesine 3. ön eleme turundan başlayacak olan Bursaspor'a ise kurada Belarus'un Gomel takımı çıktı!

Bu skorlarla Bursaspor bir üst tura çıkarken, Gaziantepspor veda ediyor.

İlk Maçlar 18 Ağustos 2011'de :
EŞLEŞMELER
Beşiktaş 3 - 0 Alania maç sonucu
Bursaspor 1 - 2 Anderlecht maç sonucu
Trabzonspor 0 - 0 Atletic Bilbao maç sonucu

Rövanş karşılaşması 25 Ağustos 2011'de :
Alania 2 - 0 Beşiktaş
Anderlecht 2 - 2 Bursaspor
Atletic Bilbao - Trabzonspor

Bu sonuçlarla; UEFA Avrupa Liginde gruplarında Türkiye'yi temsil etmek üzere Beşiktaş katılacak. Grup belirlendiğinde eklenecektir.

E GRUBU
Dynamo
Kiev (UKR)
BEŞİKTAŞ
(TÜR)

Stoke City (İNG)
Maccabi Tel Aviv (İSR)

UEFA Avrupa Ligi Grup Maçları
1. Maç : Beşiktaş 5 - 1 Maccabi Tel Aviv maç sonucu

EK : Trabzonspor UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön eleme turunda Benfica'ya elenerek yoluna UEFA Avrupa Liginde devam edecek. Trabzonspor'un maçlarının canlı skor takibini bu başlık altında bulabilirsiniz.

Fenerbahçe SK, TFF tarafından Şampiyonlar Ligine gönderilmedi. UEFA, Fenerbahçe SK yerine Trabzonspor A.Ş 'yi Şampiyonlar Ligine dahil etmiştir.

UEFA Şampiyonlar Ligi'nden elenerek UEFA Avrupa Liginde yola devam eden Trabzonspor ve Beşiktaş'ın ikinci tur rakipleri;

Kategori: Genel Yorum gönder.
Yorumlar (6) Geri izlemeler (2)
  1. 4 Ağustos 2011 : “Legia çok kötü futbol oynuyor” – Gaziantepspor
    http://www.yaprak-forum.com/forum/showthread.php?t=179254

    4 Ağustos 2011 : ”Gol atmak için çıkacağız..” – Bursaspor
    http://www.yaprak-forum.com/forum/showthread.php?t=179253

  2. 4 Ağustos 2011 : “Gaziantepspor veda etti..” – Gaziantepspor
    http://www.yaprak-forum.com/forum/showthread.php?t=179267

    4 Ağustos 2011 : “Timsah ikinci yarıda turladı..” – Bursaspor
    http://www.yaprak-forum.com/forum/showthread.php?t=179266

  3. EŞLEŞMELER
    Maccabi Tel Aviv- Panathinaikos
    Atletico Madrid- Vitoria Guiamares
    Shamrock Rovers – Partizan
    Metalist Kharkiv- Sochaux
    Beşiktaş- Alania
    Rosenborg-AEK Larnaca
    Poltava-Dinamo Bükreş
    Bursaspor- Anderlecht
    Roma-Sloven Bratislava
    Volou-PSG
    Legia Varşova-Spartak Moskova
    Ekranas-Hapeol Tel Aviv
    PAOK-Karpaty Lviv
    Trabzonspor-Atletic Bilbao
    Herts-Tottenham
    Maribor-Rangers
    Steau Bükreş-CSKA Sofya
    Nordsjaelland-Sporting
    Dnipro-Fulham
    Lokomotiv Moskova-Spartak Trnava
    Sion-Celtic
    Slask-Rapid Bükreş
    Litex-Dinamo Kiev
    Lazio-Rabotnicki
    Nacional-Birmingham
    PSV-Ried
    Thun-Stoke City
    Aalesund-AZ Alkmaar
    Vaslui-Sparta Prag
    Omonia-Salzburg
    Zestafoni-Club Brugge
    Hannover 96-Sevilla
    HJK Helsinki-Schalke 04
    Dinamo Tiflis-AEK
    Rennes-Kızılyıldız
    Gaz Metan Medias-Austria Wien
    Braga-Young Boys
    Standard Liege-Helsinborg

  4. E GRUBU
    Dynamo
    Kiev (UKR)
    BEŞİKTAŞ
    (TÜR)

    Stoke City (İNG)
    Maccabi Tel Aviv (İSR)

    A GRUBU
    Tottenham Hotspur (İNG)
    Rubin Kazan (RUS)
    PAOK (YUN)
    Shamrock Rovers (İRL)
     
    B GRUBU
    Kobenhavn (DEN)
    Standard de Liege (BEL)
    Hannover 96 (ALM)
    Vorskla Poltava (UKR)
     
    C GRUBU
    PSV Eindhoven (HOL)
    Hapoel Tel Aviv (İSR)
    Rapid Bükreş (ROM)
    Legia Warszawa (POL)
     
    D GRUBU
    Sporting Lisbon (POR)
    Lazio (İTA)
    Zürich (İSV)
    Vaslui (ROM)
     
    F GRUBU
    PSG (FRA)
    Athletic Bilbao (İSP)
    Salzburg (AVS)
    Slovan Bratislava (SVK)
      
    G GRUBU
    AZ Alkmaar (HOL)
    Metalist Kharkiv (UKR)
    Austria Wien (AVS)
    Malmö (İSV)
      
    H GRUBU
    Braga (POR)
    Brugge (BEL)
    Birmingham City (İNG)
    Maribor (SLV)
     
    I GRUBU
    Atletico Madrid (İSP)
    Udinese (İTA)
    Stade Rennais (FRA)
    Sion (İSVİ)
     
    J GRUBU
    Schalke 04 (ALM)
    Steaua Bükreş (ROM)
    Maccabi Haifa (İSR)
    AEK Larnaca (RUM)
     
    K GRUBU
    Twente (HOL)
    Fulham (İNG)
    Odense (DAN)
    Wisla Krakow (POL)
     
    L GRUBU
    Anderlecht (BEL)
    AEK (YUN)
    Lokomotiv Moskova (RUS)
    Sturm Graz (AVS)

  5. Bu Maç Süper gececek…


Şuanda 9 ziyaretçi çevrimiçi
4 ziyaretçi, 5 robot, 0 üye
Tüm zamanlar: 657 de 03-17-2012 08:06 pm UTC
Bugünkü Maksimum Ziyaretçi Sayısı: 21 de 06:46 pm UTC
Bu ay: 25 de 04-12-2014 06:34 pm UTC
Bu yıl: 64 de 02-09-2014 03:42 pm UTC
%d blogcu bunu beğendi: