Not Defterim v.2

Max Bilişim – Maç Sonuçları Canlı Maç Sonuçları

2.032 kez görüntülendi
23Kas/11Kapalı

EuroLeague Women Canlı Skor



Not Defterim v.2
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Share on Facebook
Bookmark this on Google Bookmarks
Share on FriendFeed

Merhabalar,

EuroLeague Women canlı skorlarını bu( ) konumuzdan zaten takip edebiliyordunuz. Yeni başlık üzerinden de artık takip edebilirsiniz.

EuroLeague Women

EuroLeague Women

FİKSTÜR

12.10.2011
A/3
17:45
Lotos Gdynia 57 - 68 TV
UMMC Ekaterinburg
B/1
18:00
UE Sopron 77 - 58 TV
Sopron, HUN
MKB Arèna Sopron
Tarbes GB
C/3
18:00
Frisco Brno 70 - 87
Sparta&K Moscow Region
C/4
18:00
Wisla Can-Pack 52 - 45 TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Good Angels Kosice
A/4
20:00
Bourges Basket 63 - 51
ZVVZ USK Prague
C/1
20:00
BLMA 82 - 65
Lattes, FRA
Palais des Sports
CB Taranto
C/2
20:00
Rivas Ecopolis 69 - 74
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Gospic CO
13.10.2011
B/2
17:45
CCC Polkowice 52 - 74 TV
Perfumerias Avenida
A/1
18:00
Uni Seat Györ 63 - 80 TV
Györ, HUN
Egyetemi Csarnok
Ros Casares
A/2
20:00
Galatasaray 83 - 66 TV
VICI Aistes
B/3
20:30
Beretta-Famila 81 - 69
Schio, ITA
PalaCampagnola
Nadezhda
19.10.2011
A/7
18:00
ZVVZ USK Prague 70 - 78
Galatasaray
B/5
18:00
UE Sopron 76 - 78 TV
Sopron, HUN
MKB Arèna Sopron
Nadezhda
C/8
18:00
Sparta&K Moscow Region 62 - 74
Wisla Can-Pack
A/8
19:00
UMMC Ekaterinburg 68 - 50 TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Bourges Basket
C/7
19:00
Good Angels Kosice 81 - 63 TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Rivas Ecopolis
A/5
19:30
Ros Casares 83 - 55 TV
VICI Aistes
B/4
20:00
Fenerbahce 86 - 66 TV
Istanbul, TUR
Caferaga Sport Saloon
CCC Polkowice
C/6
20:00
BLMA 80 - 50
Lattes, FRA
Palais des Sports
Frisco Brno
B/6
20:30
Perfumerias Avenida 86 - 66 TV
Salamanca, ESP
Pabellon Wurzburg
Beretta-Famila
20.10.2011
A/6
18:00
Uni Seat Györ 86 - 76 TV
Györ, HUN
Egyetemi Csarnok
Lotos Gdynia
C/5
20:30
CB Taranto 78 - 63
Taranto, ITA
Palamazzola
Gospic CO
26.10.2011
C/10
16:15
Gospic CO 76 - 91 TV
Good Angels Kosice
A/12
18:00
Galatasaray 84 - 65 TV
UMMC Ekaterinburg
B/9
18:00
UE Sopron 64 - 74 TV
Sopron, HUN
MKB Arèna Sopron
Perfumerias Avenida
C/9
18:00
Frisco Brno 59 - 66
CB Taranto
C/11
18:30
Wisla Can-Pack 66 - 58
Krakow, POL
Hala TS Wisla
BLMA
A/10
19:15
VICI Aistes 70 - 80 TV
ZVVZ USK Prague
A/11
20:00
Bourges Basket 87 - 68
Uni Seat Györ
B/7
20:00
Tarbes GB 60 - 65
Tarbes, FRA
Palais des Sports
Nadezhda
C/12
20:00
Rivas Ecopolis 75 - 73 TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Sparta&K Moscow Region
27.10.2011
A/9
17:45
Lotos Gdynia 72 - 90 TV
Ros Casares
B/8
20:30
Beretta-Famila 65 - 70
Schio, ITA
PalaCampagnola
Fenerbahce
02.11.2011
B/10
17:45
CCC Polkowice 68 - 65 TV
Beretta-Famila
C/14
18:00
Frisco Brno 70 - 65
Wisla Can-Pack
C/15
18:00
Sparta&K Moscow Region 86 - 68 TV
Gospic CO
A/15
19:00
UMMC Ekaterinburg 85 - 49 TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
VICI Aistes
C/16
20:00
BLMA 68 - 77
Lattes, FRA
Palais des Sports
Rivas Ecopolis
B/11
20:30
Perfumerias Avenida 78 - 70
Salamanca, ESP
Pabellon Wurzburg
Tarbes GB
B/12
20:30
Fenerbahce 91 - 60 TV
Istanbul, TUR
Caferaga Sport Saloon
UE Sopron
03.11.2011
A/14
17:45
Lotos Gdynia 71 - 67 TV
Bourges Basket
A/16
18:00
Uni Seat Györ 82 - 106 TV
Györ, HUN
Egyetemi Csarnok
Galatasaray
A/13
20:30
Ros Casares 59 - 67 TV
ZVVZ USK Prague
C/13
20:30
CB Taranto 56 - 61
Taranto, ITA
Palamazzola
Good Angels Kosice
09.11.2011
A/18
18:00
ZVVZ USK Prague 59 - 74 TV
UMMC Ekaterinburg
B/14
18:00
UE Sopron 75 - 58 TV
Sopron, HUN
MKB Arèna Sopron
CCC Polkowice
C/17
18:30
Wisla Can-Pack 64 - 58
Krakow, POL
Hala TS Wisla
CB Taranto
B/13
19:00
Nadezhda 64 - 69
Perfumerias Avenida
C/18
19:00
Good Angels Kosice 55 - 67 TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Sparta&K Moscow Region
C/20
19:00
Gospic CO 82 - 96 TV
BLMA
A/20
19:15
VICI Aistes 71 - 51 TV
Uni Seat Györ
A/17
20:00
Bourges Basket 50 - 77
Ros Casares
A/19
20:00
Galatasaray 77 - 71 TV
Lotos Gdynia
B/15
20:00
Tarbes GB 56 - 78
Tarbes, FRA
Palais des Sports
Fenerbahce
C/19
20:00
Rivas Ecopolis 112 - 70 TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Frisco Brno
16.11.2011
B/18
17:45
CCC Polkowice 78 - 52 TV
Tarbes GB
C/24
18:00
Frisco Brno 61 - 80
Gospic CO
C/22
18:30
Wisla Can-Pack 50 - 65
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Rivas Ecopolis
B/17
19:15
Fenerbahce 84 - 72 TV
Istanbul, TUR
Caferaga Sport Saloon
Nadezhda
A/22
20:00
Bourges Basket 65 - 66
Galatasaray
C/23
20:00
BLMA 83 - 65
Lattes, FRA
Palais des Sports
Good Angels Kosice
A/21
20:30
Ros Casares 60 - 52 TV
UMMC Ekaterinburg
17.11.2011
A/24
17:45
Lotos Gdynia 97 - 80 TV
VICI Aistes
A/23
18:00
Uni Seat Györ 71 - 75 TV
Györ, HUN
Egyetemi Csarnok
ZVVZ USK Prague
B/16
20:30
Beretta-Famila 59 - 50
Schio, ITA
PalaCampagnola
UE Sopron
C/21
20:30
CB Taranto 70 - 90
Taranto, ITA
Palamazzola
Sparta&K Moscow Region
23.11.2011
A/27
17:15
VICI Aistes 67 - 69 TV
Bourges Basket
A/28
18:00
ZVVZ USK Prague 82 - 77 TV
Lotos Gdynia
C/26
18:00
Sparta&K Moscow Region 72 - 70 TV
BLMA
C/27
18:30
Gospic CO 65 - 73 TV
Wisla Can-Pack
A/26
19:00
UMMC Ekaterinburg 97 - 60 TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Uni Seat Györ
B/21
19:00
Nadezhda 74 - 71 TV
CCC Polkowice
C/28
19:00
Good Angels Kosice 71 - 54 TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Frisco Brno
A/25
20:00
Galatasaray 46 - 76 TV
Ros Casares
B/20
20:00
Tarbes GB 66 - 75
Tarbes, FRA
Palais des Sports
Beretta-Famila
B/19
20:30
Perfumerias Avenida 69 - 77 TV
Salamanca, ESP
Pabellon Wurzburg
Fenerbahce
24.11.2011
C/25
20:00
Rivas Ecopolis 74 - 70 TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
CB Taranto
30.11.2011
A/30
17:15
VICI Aistes 66 - 84
Galatasaray
C/30
18:00
Gospic CO 67 - 52 TV
Rivas Ecopolis
C/31
18:00
Sparta&K Moscow Region 97 - 62 TV
Frisco Brno
A/31
19:00
UMMC Ekaterinburg 79 - 56
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Lotos Gdynia
A/32
19:00
ZVVZ USK Prague 73 - 69 TV
Bourges Basket
C/32
19:00
Good Angels Kosice 69 - 72 TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Wisla Can-Pack
B/22
20:00
Tarbes GB 67 - 76
Tarbes, FRA
Palais des Sports
UE Sopron
A/29
20:30
Ros Casares 80 - 43
Uni Seat Györ
B/23
20:30
Perfumerias Avenida 78 - 85
Salamanca, ESP
Pabellon Wurzburg
CCC Polkowice
01.12.2011
B/24
19:00
Nadezhda 70 - 63 TV
Beretta-Famila
C/29
20:30
CB Taranto 71 - 65
Taranto, ITA
Palamazzola
BLMA
07.12.2011
A/33
17:15
VICI Aistes 73 - 72 TV
Ros Casares
B/25
17:45
CCC Polkowice 79 - 86 TV
Fenerbahce
C/33
18:00
Gospic CO 91 - 75 TV
CB Taranto
C/34
18:00
Frisco Brno 58 - 78
BLMA
C/36
18:00
Wisla Can-Pack 81 - 60 TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Sparta&K Moscow Region
B/26
19:00
Nadezhda 64 - 51 TV
UE Sopron
A/36
20:00
Bourges Basket 79 - 74
UMMC Ekaterinburg
08.12.2011
A/35
17:00
Galatasaray 75 - 67 TV
ZVVZ USK Prague
A/34
17:45
Lotos Gdynia 71 - 87 TV
Uni Seat Györ
C/35
18:00
Rivas Ecopolis 62 - 68 TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Good Angels Kosice
B/27
20:30
Beretta-Famila 67 - 64
Schio, ITA
PalaCampagnola
Perfumerias Avenida
14.12.2011
C/38
17:00
Good Angels Kosice 106 - 66 TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Gospic CO
A/38
18:00
ZVVZ USK Prague 98 - 60 TV
VICI Aistes
C/40
18:00
Sparta&K Moscow Region 79 - 76 TV
Rivas Ecopolis
A/40
19:00
UMMC Ekaterinburg 85 - 80 TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Galatasaray
B/28
19:00
Nadezhda 72 - 54 TV
Tarbes GB
A/37
20:00
Ros Casares 84 - 70 TV
Lotos Gdynia
B/29
20:00
Fenerbahce 79 - 65 TV
Istanbul, TUR
Caferaga Sport Saloon
Beretta-Famila
C/39
20:00
BLMA 64 - 77
Lattes, FRA
Palais des Sports
Wisla Can-Pack
B/30
20:30
Perfumerias Avenida 78 - 59 TV
Salamanca, ESP
Pabellon Wurzburg
UE Sopron
C/37
20:30
CB Taranto 82 - 63
Taranto, ITA
Palamazzola
Frisco Brno
15.12.2011
A/39
18:00
Uni Seat Györ 66 - 72 TV
Györ, HUN
Egyetemi Csarnok
Bourges Basket
11.01.2012
B/33
18:00
UE Sopron 62 - 78 TV
Sopron, HUN
MKB Arèna Sopron
Fenerbahce
C/42
18:30
Wisla Can-Pack 80 - 64
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Frisco Brno
C/41
19:00
Good Angels Kosice 68 - 56 TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
CB Taranto
A/43
19:15
VICI Aistes 56 - 88 TV
UMMC Ekaterinburg
A/41
20:00
ZVVZ USK Prague 70 - 81 TV
Ros Casares
A/42
20:00
Bourges Basket 65 - 49
Lotos Gdynia
A/44
20:00
Galatasaray 99 - 46 TV
Uni Seat Györ
B/32
20:00
Tarbes GB 69 - 98
Tarbes, FRA
Palais des Sports
Perfumerias Avenida
C/44
20:00
Rivas Ecopolis 82 - 63 TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
BLMA
12.01.2012
C/43
16:15
Gospic CO 60 - 79 TV
Sparta&K Moscow Region
B/31
20:30
Beretta-Famila 85 - 67
Schio, ITA
PalaCampagnola
CCC Polkowice
17.01.2012
A/46
19:00
UMMC Ekaterinburg 87 - 69 TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
ZVVZ USK Prague
18.01.2012
B/35
17:45
CCC Polkowice 83 - 50 TV
UE Sopron
C/46
18:00
Sparta&K Moscow Region 68 - 65 TV
Good Angels Kosice
C/47
18:00
Frisco Brno 52 - 81
Rivas Ecopolis
A/45
20:00
Ros Casares 68 - 61 TV
Bourges Basket
B/36
20:00
Fenerbahce 80 - 60 TV
Istanbul, TUR
Caferaga Sport Saloon
Tarbes GB
C/48
20:00
BLMA 89 - 81
Lattes, FRA
Palais des Sports
Gospic CO
B/34
20:30
Perfumerias Avenida 75 - 63 TV
Salamanca, ESP
Pabellon Wurzburg
Nadezhda
19.01.2012
A/47
17:45
Lotos Gdynia 80 - 94 TV
Galatasaray
A/48
18:00
Uni Seat Györ 90 - 70 TV
Györ, HUN
Egyetemi Csarnok
VICI Aistes
C/45
20:30
CB Taranto 81 - 69 TV
Taranto, ITA
Palamazzola
Wisla Can-Pack
25.01.2012
A/50
18:00
Galatasaray 81 - 74 TV
Bourges Basket
A/51
18:00
ZVVZ USK Prague 74 - 63 TV
Uni Seat Györ
B/37
18:00
UE Sopron 69 - 54 TV
Sopron, HUN
MKB Arèna Sopron
Beretta-Famila
C/49
18:00
Sparta&K Moscow Region 77 - 53 TV
CB Taranto
C/52
18:00
Gospic CO 73 - 62 TV
Frisco Brno
A/49
19:00
UMMC Ekaterinburg 63 - 81 TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Ros Casares
B/38
19:00
Nadezhda 60 - 72
Fenerbahce
C/51
19:00
Good Angels Kosice 70 - 61 TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
BLMA
A/52
19:15
VICI Aistes 60 - 74 TV
Lotos Gdynia
C/50
19:45
Rivas Ecopolis 71 - 66 TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Wisla Can-Pack
B/39
20:00
Tarbes GB 96 - 99
Tarbes, FRA
Palais des Sports
CCC Polkowice
01.02.2012
A/56
17:45
Lotos Gdynia 66 - 102 TV
ZVVZ USK Prague
B/42
17:45
CCC Polkowice 58 - 71 TV
Nadezhda
A/54
18:00
Uni Seat Györ 45 - 85 TV
Györ, HUN
Egyetemi Csarnok
UMMC Ekaterinburg
C/56
18:00
Frisco Brno 57 - 79
Good Angels Kosice
C/55
18:30
Wisla Can-Pack 74 - 71
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Gospic CO
A/53
18:45
Ros Casares 98 - 80 TV
Galatasaray
A/55
20:00
Bourges Basket 78 - 49
VICI Aistes
B/40
20:00
Fenerbahce 86 - 64 TV
Istanbul, TUR
Caferaga Sport Saloon
Perfumerias Avenida
C/54
20:00
BLMA 71 - 72
Lattes, FRA
Palais des Sports
Sparta&K Moscow Region
B/41
20:30
Beretta-Famila 68 - 66
Schio, ITA
PalaCampagnola
Tarbes GB
C/53
20:30
CB Taranto 68 - 65
Taranto, ITA
Palamazzola
Rivas Ecopolis
21.02.2012
2/A
17:30
Ros Casares 88 - 54 TV
CCC Polkowice
5/A
18:00
Sparta&K Moscow Region 93 - 79 TV
Nadezhda
7/A
19:00
UMMC Ekaterinburg 61 - 55 TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Good Angels Kosice
3/A
19:45
Wisla Can-Pack 66 - 52 TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
ZVVZ USK Prague
4/A
20:00
Rivas Ecopolis 65 - 59 TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Bourges Basket
1/A
20:30
Fenerbahce 83 - 71 TV
BLMA
6/A
20:30
Perfumerias Avenida 59 - 67 TV
Salamanca, ESP
Pabellon Wurzburg
Beretta-Famila
24.02.2012
3/B
18:00
ZVVZ USK Prague 60 - 74 TV
Wisla Can-Pack
7/B
18:00
Good Angels Kosice 49 - 75 TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
UMMC Ekaterinburg
2/B
19:00
CCC Polkowice 58 - 78 TV
Ros Casares
4/B
19:00
Bourges Basket 68 - 60 TV
Rivas Ecopolis
5/B
19:00
Nadezhda 87 - 75 TV
Sparta&K Moscow Region
1/B
20:30
BLMA 72 - 80 TV
Lattes, FRA
Palais des Sports
Fenerbahce
6/B
20:30
Beretta-Famila 82 - 72 TV
Schio, ITA
PalaCampagnola
Perfumerias Avenida
29.02.2012
5/C
18:00
Sparta&K Moscow Region 82 - 67 TV
Nadezhda
4/C
20:00
Rivas Ecopolis 64 - 56 TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Bourges Basket
28.03.2012
B/2
13:00
Wisla Can-Pack -- TV
Sparta&K Moscow Region
B/1
15:30
Ros Casares -- TV
UMMC Ekaterinburg
A/1
18:00
Fenerbahce -- TV
Beretta-Famila
A/2
20:45
Rivas Ecopolis -- TV
Galatasaray
29.03.2012
B/3
13:00
Sparta&K Moscow Region -- TV
Ros Casares
B/4
15:30
UMMC Ekaterinburg -- TV
Wisla Can-Pack
A/4
18:00
Beretta-Famila -- TV
Rivas Ecopolis
A/3
20:45
Galatasaray -- TV
Fenerbahce
30.03.2012
B/5
13:00
Ros Casares -- TV
Wisla Can-Pack
B/6
15:30
Sparta&K Moscow Region -- TV
UMMC Ekaterinburg
A/5
18:00
Fenerbahce -- TV
Rivas Ecopolis
A/6
20:45
Galatasaray -- TV
Beretta-Famila
01.04.2012
13/A
13:00
Takım(A/4) --
Takım(B/4)
14/A
15:30
Takım(A/3) --
Takım(B/3)
15/A
18:00
Takım(A/2) --
Takım(B/2)
16/A
20:45
Takım(A/1) --

EuroLeague Women Fikxture

A Grubu
Fenerbahçe
Rivas Ecopolis
Galatasaray Medical Park
Beretta-Famila Schio

B Grubu
Ros Casares Valencia
Wisla Can-Pack
Spartak&K.M.R. Vidnoje
UMMC Ekaterinburg

28 Mart Çarşamba
Wisla Can-Pack – Sparta&K M.R. Vidnoje
Fenerbahçe – Beretta Famila
Ros Casares – UMMC Ekaterinburg
Rivas Ecopolis – Galatasaray Medical Park

29 Mart Perşembe
Sparta&K M.R. Vidnoje – Ros Casares
Beretta Famila – Rivas Ecopolis
UMMC Ekaterinburg – Wisla Can-Pack
Galatasaray Medical Park – Fenerbahçe

30 Mart Cuma
Ros Casares – Wisla Can-Pack
Fenerbahçe – Rivas Ecopolis
Sparta&K M.R. Vidnoje – UMMC Ekaterinburg
Galatasaray Medical Park – Beretta Famila

EuroLeague Women

EuroLeague Women

Lotos Gdynia - UMMC Ekaterinburg
Bourges Basket - ZVVZ USK Prague
Uni Seat Györ - Ros Casares
Galatasaray - VICI Aistes
ZVVZ USK Prague - Galatasaray
UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket
Ros Casares - VICI Aistes
Uni Seat Györ - Lotos Gdynia
Galatasaray - UMMC Ekaterinburg
VICI Aistes - ZVVZ USK Prague
Bourges Basket - Uni Seat Györ
Lotos Gdynia - Ros Casares
UMMC Ekaterinburg - VICI Aistes
Lotos Gdynia - Bourges Basket
Uni Seat Györ - Galatasaray
Ros Casares - ZVVZ USK Prague
ZVVZ USK Prague - UMMC Ekaterinburg
VICI Aistes - Uni Seat Györ
Bourges Basket - Ros Casares
Galatasaray - Lotos Gdynia
Bourges Basket - Galatasaray
Ros Casares - UMMC Ekaterinburg
Lotos Gdynia - VICI Aistes
Uni Seat Györ - ZVVZ USK Prague
VICI Aistes - Bourges Basket
23.11.2011 17:15
ZVVZ USK Prague Lotos Gdynia
23.11.2011 18:00
UMMC Ekaterinburg - Uni Seat Györ
23.11.2011 19:00
Galatasaray - Ros Casares
23.11.2011 20:00
VICI Aistes - Galatasaray
30.11.2011 17:15
UMMC Ekaterinburg - Lotos Gdynia
30.11.2011 19:00
ZVVZ USK Prague - Bourges Basket
30.11.2011 19:00
Ros Casares - Uni Seat Györ
30.11.2011 20:30
VICI Aistes - Ros Casares
07.12.2011 17:15
Bourges Basket - UMMC Ekaterinburg
07.12.2011 20:00
Galatasaray - ZVVZ USK Prague
08.12.2011 17:30
Lotos Gdynia - Uni Seat Györ
08.12.2011 17:45
ZVVZ USK Prague - VICI Aistes
14.12.2011 18:00
UMMC Ekaterinburg - Galatasaray
14.12.2011 19:00
Ros Casares - Lotos Gdynia
14.12.2011 20:30
Uni Seat Györ - Bourges Basket
15.12.2011 18:00
ZVVZ USK Prague - Ros Casares
11.01.2012 18:00
VICI Aistes - UMMC Ekaterinburg
11.01.2012 19:00
Bourges Basket - Lotos Gdynia
11.01.2012 20:00
Galatasaray - Uni Seat Györ
11.01.2012 20:00
UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Prague
17.01.2012 19:00
Ros Casares - Bourges Basket
18.01.2012 20:30
Lotos Gdynia - Galatasaray
19.01.2012 17:45
Uni Seat Györ - VICI Aistes
19.01.2012 18:00
ZVVZ USK Prague -Uni Seat Györ
25.01.2012 18:00
UMMC Ekaterinburg - Ros Casares
25.01.2012 19:00
VICI Aistes - Lotos Gdynia
25.01.2012 19:00
Galatasaray - Bourges Basket
25.01.2012 20:00
Lotos Gdynia -ZVVZ USK Prague
01.02.2012 17:45
Uni Seat Györ -UMMC Ekaterinburg
01.02.2012 18:00
Bourges Basket - VICI Aistes
01.02.2012 20:00
Ros Casares - Galatasaray
01.02.2012 20:30
UE Sopron - Tarbes GB
CCC Polkowice - Perfumerias Avenida
Beretta-Famila - Nadezhda
UE Sopron - Nadezhda
Fenerbahçe - CCC Polkowice
Perfumerias Avenida - Beretta-Famila
UE Sopron - Perfumerias Avenida
Tarbes GB - Nadezhda
Beretta-Famila - Fenerbahçe
CCC Polkowice - Beretta-Famila
Perfumerias Avenida -Tarbes GB
Fenerbahçe - UE Sopron
UE Sopron - CCC Polkowice
Nadezhda - Perfumerias Avenida
Tarbes GB - Fenerbahçe
CCC Polkowice - Tarbes GB
Fenerbahçe - Nadezhda
Beretta-Famila - UE Sopron
Nadezhda - CCC Polkowice
23.11.2011 19:00
Tarbes GB - Beretta-Famila
23.11.2011 20:00
Perfumerias Avenida - Fenerbahçe
23.11.2011 20:30
Tarbes GB - UE Sopron
30.11.2011 20:00
Perfumerias Avenida - CCC Polkowice
30.11.2011 20:30
Nadezhda - Beretta-Famila
01.12.2011 19:00
CCC Polkowice - Fenerbahçe
07.12.2011 17:45
Nadezhda - UE Sopron
07.12.2011 19:00
Beretta-Famila - Perfumerias Avenida
08.12.2011 20:30
Nadezhda - Tarbes GB
14.12.2011 19:00
Fenerbahçe - Beretta-Famila
14.12.2011 20:00
Perfumerias Avenida - UE Sopron
14.12.2011 20:30
UE Sopron - Fenerbahçe
11.01.2012 18:00
Tarbes GB - Perfumerias Avenida
11.01.2012 20:00
Beretta-Famila - CCC Polkowice
12.01.2012 20:30
CCC Polkowice - UE Sopron
18.01.2012 17:45
Fenerbahçe - Tarbes GB
18.01.2012 20:00
Perfumerias Avenida - Nadezhda
18.01.2012 20:30
UE Sopron - Beretta-Famila
25.01.2012 18:00
Nadezhda - Fenerbahçe
25.01.2012 19:00
Tarbes GB - CCC Polkowice
25.01.2012 20:00
CCC Polkowice - Nadezhda
01.02.2012 17:45
Fenerbahçe - Perfumerias Avenida
01.02.2012 20:00
Beretta-Famila - Tarbes GB
01.02.2012 20:30
Frisco Brno - Sparta&K Moscow Region
Wisla Can-Pack - Good Angels Kosice
BLMA - CB Taranto
Rivas Ecopolis - Gospic CO
Sparta&K Moscow Region - Wisla Can-Pack
Good Angels Kosice - Rivas Ecopolis
BLMA - Frisco Brno
CB Taranto - Gospic CO
Gospic CO - Good Angels Kosice
Frisco Brno - CB Taranto
Wisla Can-Pack - BLMA
Rivas Ecopolis - Sparta&K Moscow Region
Frisco Brno - Wisla Can-Pack
Sparta&K Moscow Region - Gospic CO
BLMA - Rivas Ecopolis
CB Taranto Good Angels Kosice
Wisla Can-Pack - CB Taranto
Gospic CO - BLMA
Good Angels Kosice - Sparta&K Moscow Region
Rivas Ecopolis - Frisco Brno
Frisco Brno - Gospic CO
Wisla Can-Pack - Rivas Ecopolis
BLMA - Good Angels Kosice
CB Taranto - Sparta&K Moscow Region
Sparta&K Moscow Region - BLMA
23.11.2011 18:00
Gospic CO - Wisla Can-Pack
23.11.2011 18:30
Good Angels Kosice - Frisco Brno
23.11.2011 19:00
Rivas Ecopolis - CB Taranto
24.11.2011 20:00
Gospic CO - Rivas Ecopolis
30.11.2011 18:00
Sparta&K Moscow Region - Frisco Brno
30.11.2011 18:00
Good Angels Kosice - Wisla Can-Pack
30.11.2011 19:00
CB Taranto - BLMA
01.12.2011 20:30
Gospic CO - CB Taranto
07.12.2011 18:00
Frisco Brno - BLMA
07.12.2011 18:00
Wisla Can-Pack - Sparta&K Moscow Region
07.12.2011 18:30
Rivas Ecopolis - Good Angels Kosice
08.12.2011 18:00
Sparta&K Moscow Region - Rivas Ecopolis
14.12.2011 18:00
Good Angels Kosice - Gospic CO
14.12.2011 19:00
BLMA - Wisla Can-Pack
14.12.2011 20:00
CB Taranto - Frisco Brno
14.12.2011 20:30
Wisla Can-Pack - Frisco Brno
11.01.2012 18:30
Good Angels Kosice - CB Taranto
11.01.2012 19:00
Rivas Ecopolis - BLMA
11.01.2012 20:00
Gospic CO - Sparta&K Moscow Region
12.01.2012 18:00
Sparta&K Moscow Region - Good Angels Kosice
18.01.2012 18:00
Frisco Brno - Rivas Ecopolis
18.01.2012 18:00
BLMA - Gospic CO
18.01.2012 20:00
CB Taranto - Wisla Can-Pack
19.01.2012 20:30
Sparta&K Moscow Region - CB Taranto
25.01.2012 18:00
Gospic CO - Frisco Brno
25.01.2012 18:00
Good Angels Kosice - BLMA
25.01.2012 19:00
Rivas Ecopolis - Wisla Can-Pack
25.01.2012 20:00
Frisco Brno - Good Angels Kosice
01.02.2012 18:00
Wisla Can-Pack - Gospic CO
01.02.2012 18:30
BLMA - Sparta&K Moscow Region
01.02.2012 20:00
CB Taranto - Rivas Ecopolis
01.02.2012 20:30

Kategori: Genel Yorumlar kapalı
Yorumlar (0) Geri izlemeler (0)

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.

Geri izleme yok.

Şuanda 8 ziyaretçi çevrimiçi
1 ziyaretçi, 7 robot, 0 üye
Tüm zamanlar: 657 de 03-17-2012 08:06 pm UTC
Bugünkü Maksimum Ziyaretçi Sayısı: 14 de 08:56 am UTC
Bu ay: 22 de 08-19-2014 09:40 am UTC
Bu yıl: 146 de 05-28-2014 07:22 pm UTC
%d blogcu bunu beğendi: